هدف بوجود آمدن نینجا رنجر چیست؟

اذهب الى الأسفل

هدف بوجود آمدن نینجا رنجر چیست؟ Empty هدف بوجود آمدن نینجا رنجر چیست؟

پست  rezafg في 23.08.11 14:04

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]

هدف از بوجود آمدن این رشته رادر گذشته نینجاها میتوان بررسی کرد" سالهای متمادی است که نینجاها را در جهان یاغی و تروریست معرفی نموده اند و نینجاها افرادی بودند که اجیر میشدند برای از بین بردنحکام و پادشاهان. آنان در کشور پهناور چین دست به هر کاری میزدند که بعد از فروپاشی نینجاها در چین و فرار آنها به ژاپن" در کوههای سوزاکا اقامت گزیده و به تعلیم و تجدید قوا پرداختند و بعد از سالها و در قرن حاضر این رشته در ژاپن توسط دکتر ماساکی هاتسومی به صورت یک سنت شروع به کار نموده که امروزه در چندین کشور جهان دارای انشعابات میباشد و بدلیل اینکه رشته نینجا در جهان دارای فدراسیون نیست " دارای هیچگونه مسابقات جهانی نیز نمیباشد و بیشتر به صورت فستیوال و سمینار مراسمی برگزار میگردد.

کانچو فیروز خنجری در سال 1383با توجه به اینکه استعداد جوانان این مرزو بوم به هدر نرودبا هدف رینگی کردن نینجاها در استایل های مختلف به تحول بزرگی پرداخت تا نینجاهایی را که تا به حال به عنوان نینجاهای نمایشی و هالیوودی خطاب مینمودند را قدرت بخشیده تا بدین صورت نینجاهایی را به جهان معرفی نماید که به طور کامل در شرح ذیل برای خوانندگان تشریح میگردد.


اين مطلب آخرين بار توسط RezaFg در 24.08.11 4:03 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

rezafg

تعداد پستها : 164
تاريخ التسجيل : 2011-08-11

خواندن مشخصات فردي

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

هدف بوجود آمدن نینجا رنجر چیست؟ Empty نینجا رنجر به طور کلی به چهار قسمت دسته بندی شده است .

پست  rezafg في 24.08.11 4:15

1 - نینجا آرچر Ninja Archer
2 - نینجا کامبت Ninja Combat
3 - نینجا کماندو Ninja Commandos
4 - نینجا استار Ninja Star

نینجا آرچر Ninja Archer

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]
نینجاهای تیر انداز با کمان: که ورزشکار در طول دوره های ورزشی خود در این سبک به سه کمان ریکرو" کامپوند و کراس آشنا شده و قابلیت این را پیدا میکند که در مسابقات این رشته شرکت نماید و در این رشته جذاب و دیدنی به قهرمانی کشور" جهانی و المپیکی برسد. از اینرو با توجه به امکاناتی که مسئول سبک نینجا رنجر (کانچو فیروز خنجری) فراهم ساخته هنرجویان میتوانند در مدرسه نینجا دوره های تئوری و عملی راطی نمایند تا در مسابقات و لیگ تیر اندازی با کمان کشور شرکت نمایند و این یک امتیاز برای هنرجویان این مرز و بوم میباشد.

نینجا کامبت Ninja Combat


[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]

نینجاهای مبارز که این دسته خود دارای سه زیر مجموعه میباشدکه بخش اول آن او|پن کومیته ( مبارزات ازاد) وبخش دوم
آن نینجا فایتر یا نینجاهای رینگی که اساس ترین رکن این رشته می باشد که در شش استایل برگزار میگرددکه سعی براین شده تا استایل( لوکیک وسمی کنتاکت ) در بخش اقایان و(سمی کنتاکت ولایت کنتاکت وفول کنتاکت) در بخش بانوان بیشتر اموزش داده شود . تا هم سودر راستای قوانین فدراسیون محترم ورزشهای رزمی گام برداشته شود .تا انرژی جوانان هدر نرود . بخش سوم نینجا کامبت . مبارزات موی تای که این نیز جهت اشنای ورزشکاران به اقسام مبارزات اموزش داده میشود.

نینجا کماندو


[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]

قسمت سوم نینجا رنجر بنام نینجا کماندو که پیچیده ترین و سخت ترین دوره های این سبک میباشد.
که یک هنرجو می باید با چندین رشته ورزشی آشنا شود ودوره ها را طی نماید (این کیس ها قسمتی در دوره های زیر کمربند مشکی وقسمت های دیگر ان در دوران دان ها گنجانده شده است )که شنا. اکروبات رزمی-..و کوهنوردی . تای جوتسو با سلاح وبدون سلاح (دفاع شخصی با سلاح وبدون سلاح)کوبودو جوتسو( تمام سلاح های رزمی) از قبیل:چوب –نانچیکو (تک وجفت) وسانچیکو ( سه تکه )تیر اندازی با کمان- زنجیر –شمشیر و(سلاح های سنتی) و..... در دوران ان تا کمر بند مشکی اموزش داده می شود و کایت سواری –راپل- دارت –صخره نوردی –تیر اندازی با تفنگ بادی- اسکیت با سلاح و حرکات ویژه کماندوئی.سومو.و اکروژیم .سوار کاری .پرتاب کارد و شوریکن (ستاره)فوکی بارای .جهت شناسی در شب .استتار .ذن ومدیتشن .وکمکهای اولیه و... که در دوران دان ها آموزش داده می شود.

نینجا استار


[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]

به دلیل کسب قهرمانی واستثنا بودن وکسب افتخار برای مملکت .یک دان به شودان ( مشکی ) ارتقاع میابد

rezafg

تعداد پستها : 164
تاريخ التسجيل : 2011-08-11

خواندن مشخصات فردي

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد